Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На доплати освітянам у Луцькій громаді виділять ще 10 мільйонів

volyninfa.com.ua

На доплати освітянам у Луцькій громаді виділять ще 10 мільйонів

На доплати до заробітних плат педагогам із бюджету Луцької громади в липні планують передбачити додатково 10 мільйонів гривень.

Про це стало відомо 24 червня на сесії Луцької міської ради.

Директорка департаменту фінансів та бюджету міської ради Лілія Єлова інформувала, що на заробітну плату для працівників закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти з бюджету громади буде додатково передбачено 10 мільйонів гривень.

«У липні ми будемо розглядати зміни до бюджету і плануємо спрямувати кошти на підняття заробітної плати та стимулювання працівників закладів освіти», – сказала Лілія Єлова.

В. о. голови Луцької міської ради Катерина Шкльода прокоментувала: «Додаткові кошти на забезпечення заробітних плат працівників освіти, культури і соціальної сфери буде передбачено на наступній сесії в липні. За результатами півріччя будемо бачити перевиконання і поступово додавати кошти для того, щоб мати змогу виплатити заробітну плату педагогам на належному рівні».

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
25 червня 2026

Новини на тему

Більше новин