У Бердичівському ПТУ №4 яскраво та зворушливо відсвяткували випускний
Для Професійно-технічного училища №4 м. Бердичева червень традиційно став часом великих надій та світлих емоцій, адже тут відбулося урочисте свято випуску. Цей день назавжди закарбується в пам’яті новоспечених кваліфікованих робітників, їхніх викладачів, батьків та численних гостей, ставши чудовим підсумком кількох років наполегливої праці.Святкова зала закладу зустрічала присутніх особливою атмосферою затишку й тепла. До слова, над дизайном інтер’єру попрацювали самі учні, які власноруч продумали кожен елемент декору. Справжнім центром притягання стала вишукана фотозона, де випускники разом із рідними та друзями залюбки робили перші пам’ятні світлини у статусі дипломованих спеціалістів.Урочистий захід розпочався з хвилини мовчання — присутні віддали шану всім, хто поклав своє життя за свободу, суверенітет та незалежність України. На знак глибокої вдячності українським захисникам представники училищної родини поклали квіти до Пам’ятного знаку.Протягом усього вечора зі сцени лунали найтепліші привітання. Чудовий настрій дарували харизматичні ведучі, а яскраві вокальні та хореографічні номери у виконанні талановитих учнів та запрошених артистів викликали у залі шквал аплодисментів.Зі щирим напутнім словом до присутніх звернувся директор навчального закладу Віталій Харітончук. Керівник подякував випускникам за їхню жагу до знань та наполегливість, викладачам — за педагогічний такт та високу професійну майстерність, а батькам — за щоденну підтримку та виховання надійної зміни.До привітань долучилася й почесна гостя свята — директорка Музею історії міста Бердичева Наталія Захарчук. Вона подякувала колективу училища за багаторічне надійне партнерство у сфері національно-патріотичного виховання молоді та збереження нашої історичної спадщини. Очільниця музею вручила почесні подяки директору закладу, педагогам та керівниці гуртка Оксані Гусар за їхню активну громадянську позицію та популяризацію рідного краю. Також своїм досвідом та натхненням із залом поділилася випускниця училища Олена Карнацевич, яка сьогодні успішно навчається в Київському національному університеті технологій та дизайну.Найбільш хвилюючою частиною свята стало відзначення найкращих. Випускники отримали грамоти за успіхи в навчанні та активну участь у громадському й творчому житті училища, а їхні батьки — подяки за багаторічну плідну співпрацю із закладом. Особливо зворушливим моментом, який розчулив багатьох присутніх, став музичний виступ-подарунок від мами одного з випускників.Своїх вихованців у доросле життя також провели класні керівники Олена Нідзельська та Марина Сидоржевська. Наставниці побажали випускникам кар’єрних злетів, життєвої мудрості, віри у власні сили та якнайшвидшого мирного неба, нагадавши, що в рідному училищі їм завжди будуть раді.Цей випускний став символічною межею між безтурботним навчанням та початком самостійного професійного шляху. Попереду в молодих спеціалістів — нові досягнення та підкорення вершин, але роки, проведені в стінах ПТУ №4, назавжди залишаться в їхніх серцях як час щирої дружби та перших перемог. «Випускний — це не прощання, а новий старт. Дякуємо нашим випускникам за роки спільної праці, творчості та перемог. Нехай кожен із вас знайде своє покликання, досягне професійних вершин і завжди пам’ятає рідне училище. У добру путь!», – зазначають у дописі до випускного вечора.Цією радісною подією та щирими побажаннями на своїй офіційній сторінці у фейсбуці поділилася працівниця навчального закладу Оксана Гусар. ТЕМИ:випуск 2026ПТУ №4Підпишіться на нашу розсилкуОтримуйте останні новини прямо у свою поштову скриньку.Підписавшись, ви погоджуєтеся з нашими Умовами використання та визнаєте практику обробки даних у нашій Політиці конфіденційності. Ви можете скасувати підписку в будь-який час.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
23 червня 2026