Тренер з Херсона отримав “золото” на чемпіонаті з єдиноборств

most.ks.ua

Керівник гуртка Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №5 Єгор Лебідь став переможцем Чемпіонату світу з “Комбат самозахист ІСО” серед дорослих, юніорів та юнаків.

Про це йдеться в дописі Управління освіти Херсонської міської ради.

Єгор Лебідь посів перше місце в розділі Грепплінг Гі (вид спортивного єдиноборства, – МОСТ) у вазі до 90 кг та виконав норматив Заслуженого майстра спорту України.

Турнір проходив з 11 по 13 жовтня у місті Франкфурт-на-Майні в Німеччині. У змаганнях брали участь спортсмени із 32 країн світу. Збірна України у загальному медальному заліку посіла друге місці на чемпіонаті.

Раніше повідомлялось, що херсонські каратисти вибороли десять нагород на турнірі у Дніпрі.