Студенти ТНПУ здобули золото на чемпіонаті світу з дзюдо у Казахстані

golos.te.ua

З 10 до 15 квітня у місті Туркестан (Казахстан) проходив чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху.

У неймовірному вияві спортивного духу та майстерності, Україна здобула перше місце у загальнокомандному заліку, завоювавши 17 медалей: 6 золотих, 4 срібних та 7 бронзових медалей. Про це повідомили у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

Вражаючий результат продемонстрував високий рівень підготовки наших атлетів.

В складі дефлімпійської збірної команди України успішно виступили студенти факультету фізичного виховання ТНПУ.

Серед жінок у ваговій категорії до 57 кг майстер спорту України міжнародного класу, третьокурсниця Софія Волянюк, виборола золоту медаль.

Софія Волянюк (у білому кімоно) здобуває чисту перемогу

Бронзові нагороди здобули: у ваговій категорії до 78 кг заслужений майстер спорту України Бала Марія та дебютантка міжнародних змагань, другокурсниця Галина Винниченко у ваговій категорії до 70 кг, тим самим виконавши норматив майстра спорту України.

Галина Винниченко і Марія Бала – бронзові призерки чемпіонату світу

Близькі до нагород були чоловіки, поступившись у рівній боротьбі сильнішим суперникам. У ваговій категорії до 60 кг п’яте місце посів майстер спорту України Іван Костенко, а на сьомій сходинці зупинився першокурсник Денис Кохан.

У командній першості серед жінок відзначились студентки Софія Волянюк і Марія Бала, виборовши перше місце і золоті медалі!

Софія Волянюк і Марія Бала – чемпіонки світу в командній першості

Нагадаємо, що цей чемпіонат світу був важливим етапом відбору на Дефлімпійські ігри 2025 року.

– Вітаємо наших студентів з успіхами та бажаємо міцного здоров’я, нових високих результатів, перемог і завжди досягати поставлених цілей, а всім нам найважливішої перемоги над російськими окупантами!, – написали на сайті університету.

Софія Волянюк – чемпіонка світу 2024 року!