Франківський КФВ переміг у Студентській баскетбольній ліги України

pik.net.ua

У вирішальному матчі Фіналу восьми зійшлись Львівська Політехніка та НУФВСУ-КФВ Івано-Франківськ. В складі обох команд було достатньо представників Суперліги, а керували командами Ярослав Зубрицький та Євген Мурзін. В рівній першій чверті лідер змінювався шість разів, та все ж Львівська Політехніка виграла десятихвилинку 20:17, а в другій розвила свій успіх, маючи +11 до великої перерви. Господарі майданчика в другій половині намагались скоротити відставання і повернути інтригу до матчу і це їм вдалось в середині четвертої чверті. За 2 хвилини до кінця Львівська Політехніка вигравала всього 1 очко, але не набрала за цей жодного очка, тоді як баскетболісти НУФВСУ-КФВ набрали 7 очок і виграли 73:67. Найрезультативнішим у переможців став Степан Лесик, який оформив дабл-дабл з 25 очок та 11 підбирань. У львів’ян Данило Кич записав на свій рахунок 21 очко. Студентська ліга. Чоловіки. Фінал28 травня. Манеж КФВ, Івано-ФранківськЛьвівська Політехніка (Львів) – НУФВСУ-КФВ (Івано-Франківськ) 67:73 (20:17, 24:16, 15:16, 8:24)