Кременецькі санкарі гідно виступили на Чемпіонаті світу

terminovo.te.ua

Протягом 27 – 29 січня у німецькому місці Оберхоф на знаменитій санній трасі після проведеної реконструкції пройшов 51 Чемпіонат світу з санного спорту. Збірна команда України була представлена у складі 12 спортсменів: Мандзій Андрій, Туницька Юліана, Гой Ігор, Хитренко Наталія, Коваль Вікторія – Кременець, Дукач Антон, Стецків Олена, Мох Олександра, Левкович Ростислав, Марциновський Даниїл, Микиєвич Вадим, Бабура Богдан – Львів, – повідомляють у Федерації санного спорту Тернопільської області. Чемпіонат розпочався кваліфікаційними заїздами у спринті. Спортсмени згідно жеребкування здійснюють один заїзд, по результатах якого до фіналу виходять по 15 кращих спортсменів в кожному виді програми, які у другому заїзді визначають переможців і призерів змагань. З українських спортсменів до фіналу пройшли двомісні екіпажі серед жінок, Стецків Олена, Мох Олесандра (13місце), Хитренко Наталія,Коваль Вікторія (14місце). У суботу на санній трасі були визначені переможці змагань в двомісних санях серед чоловіків, де Гой Ігор, Левкович Ростислав посіли 15 місце, Микиєвич Вадим Бабура Богдан 17 місце, серед жінок Стецків Олена, Мох Олександра 11 місце, Хитренко Наталія, Коваль Вікторія 15 місце. Після змагань екіпажів були визначено чемпіона і призерів змагань в одномісних санях серед жінок. В цьому виді програми усі надіїї українські вболівальники покладали на Чемпіонку світу серед юніорів Туницьку Юліану,але через брак досвіду виступу на змаганнях такого рівня їй не вистачило тисячних долі секунди,щоб посперечатись за більш високе місце, у підсумку 21 місце, Стецків Олена 24 місце. Сьогодні було визначено чемпіона і призерів у одномісних санях серед чоловіків.У гострій боротьбі переміг австрійський спортсмен, а українські спортсмени гідно конкурували з лідерами світового санного спорту і у підсумковому протоколі Мандзій Андрій 14 місце, Дукач Антон 16 місце, Марциновський Даниїл дебютант чемпіонату 25 місце. Завершували програму змагань змагання команд в естафеті.Збірна команда України в складі Туницька Юліана Мандзій Андрій, Гой Ігор, Левкович Ростислав посіла 8 місце.