Юні вінницькі хокейні «патріоти» здобули срібло на домашньому Всеукраїнському турнірі

33kanal.com

У Льодовому клубі фінішували два відкритих Всеукраїнських турніри з хокею з шайбою «Кубок Вінниці». В обох цих змаганнях господарі льоду здобули срібло. Спочатку стартували юні спортсмени 2008 р.н. За медалі змагалися п’ять команд із різних регіонів України : Черкас, Кременчука, Харкова і Києва. Всі вони цього року боротимуться за медалі національної першості. Вінницький «Патріот» посів друге місце. В фіналі він поступився «Союзу» (Харків) – 1:4. Перед цим господарі льоду переграли «Крижинку» (Київ) – 11:2, «Дніпро» (Черкаси) – 10:0 і «Кременчук» – 4:2. -Команда 2008 р.н. в цьому році дебютує в офіційному чемпіонаті України. До цього вона лише брала участь у всеукраїнських змаганнях, – сказ