Українська борчиня Черкасова виграла сьому медаль для України на Олімпіади-2020

apnews.com.ua

Українка Алла Черкасова виграла бронзову медаль на Олімпійських Іграх в Токіо на турнірі з боротьби. Про це повідомляє APnews. У ваговій категорії до 68 кілограмів Алла перемогла представницю Японії Сару Досе. Українці вдалося провести туше - покласти суперницю на лопатки. При цьому японська спортсменка є олімпійською чемпіонкою Ігор-2016 в Ріо. Нагадаємо, що в півфінальній сутичці Черкасова поступилася чемпіонці світу американці Тамірі Менсі-Сток. Для збірної України в Японії ця медаль стала вже сьомою в активі і шостою бронзовою. Раніше APnews повідомляв, що інші українські борці Жан Беленюк і Насібов