Сором і ганьба: відомий футбольний функціонер жорстко пройшовся по грі збірної України

abzac.news

Відомий футбольний менеджер і експерт В’ячеслав Заховайло піддав критиці гру збірної України в переможному матчі з Північною Македонією (2:1) в матчі 2-го туру групового турніру чемпіонату Європи. Функціонер “Гра мені не сподобалася. Замість того, щоб добити суперника, на другий тайм вийшла банда піжонів на чолі з Малиновським і Зінченко. Алло хлопці, чому в “Сіті” і “Атланті” ви блатувати собі не дозволяєте? Другий тайм відходили пішки. Сором і ганьба. Результат добули молодці, але так далі не можна”, – написав Заховайло. Українці забили два голи в першому таймі, відзначились Ярмоленко і Яремчук, а в другій половині македонці відіграли один гол. У 3-му турі Україна зіграє з Австрією, а Пів