Не дамо англійській королеві повечеряти волинським кроликом!

volyn.com.ua

Євро-2020. Група D. Тур 1. Англія – Хорватія – 1:0 (Рахім Стерлінг, 57). Британці, хоч і захопили ініціативу з перших секунд матчу, зуміли відкрити рахунок лише після перерви. На 57-й хвилині Філліпс вивів на ударну позицію Рахіма Стерлінга й той переграв голкіпера з меж штрафного майданчика. На 57-й хвилині Філліпс вивів на ударну позицію Рахіма Стерлінга й той переграв голкіпера з меж штрафного майданчика. На жаль, прогноз редакційного кроля газети «Волинь» не збувся. Читайте також: Кому пророкує перемогу волинський вухастик у матчі наших суперників: Австрія – Північна Македонія