Аматорський чемпіонат України ФК «Тростянець» – СК «Полтава» – 0:2

central-ua.tv

Минулої суботи, 17 квітня, у Тростянці на Сумщині відбувся матч шістнадцятого туру Чемпіонату України з футболу серед аматорів у третій групі між СК «Полтава» та місцевим «Тростянцем». Полтавці двічі забили у першому таймі та втримали перевагу до фінального свистка. Ця гра для «малиново-золотих» мала принциповий характер, адже вони зараз ведуть боротьбу за потрапляння в трійку кращих та вихід до плей-оф. Одразу після стартового свистка гості заволоділи ініціативою, і вже на 20-ій хвилині Максим Горжуй забив перший гол. Подвоїти перевагу полтавцям вдалося вже в компенсований арбітром час. Андрій Місяйло навісив від кутового точно на Кірпіченка, який спрямував м'яч у ворота – 2:0. Після цієї