Джима виборола “срібло” на Кубку світу в Італії

pb-news.info

Українська спортсменка Юлія Джима виборола срібну медаль в індивідуальних перегонах на 7-му етапі Кубку світу з біатлону в італійському Антгольці. Вона стала єдиною з 95-ти учасниць змагання, що влучили в усі 20 мішеней. Перше місце в перегонах посіла з одним промахом Ліза Тереза Гаузер з Австрії, яка випередила українську спортсменку на 42,3 секунди. Третій результат, також з одним промахом, – у француженки Анаїс Шевальє-Буше, яка відстала від Джими більше ніж на 20 секунд. Серед інших українок найкращий результат показала Олена Підгрушна, яка посіла з одним промахом 16-те місце і програла лідеру 2 хв 49,6 с.