Провал у другому таймі і пенальті: "Динамо" в Києві розгромно програло "Барселоні"

Провал у другому таймі і пенальті: Динамо в Києві розгромно програло Барселоні

Київське Перший тайм зустрічі пройшов за територіальної переваги віце-чемпіона Іспанії, але дивідендів із цього гості не мали абсолютно ніяких. Більш того, кияни навіть перебили суперника: 4 удари (2 - у площину) проти 2 (1 - у площину). Однак по-справжньому гольових моментів ні біля одних, ні біля інших воріт не було. Не дивно, що на перерву команди пішли при нулях на табло. А ось вже в дебюті другого тайму "Барселона" забила, причому - двічі. На 52-й хвилині А потім через п'ять хвилин Той же Брейтвейт довів рахунок до розгрому на 70-й хвилині. У "Динамо" був лише один гольовий момент за весь матч. Ще за рахунку 0:2 У "Барселони" ж забити четвертий м'яч міг