Черкаські боксери отримали "срібло" та "бронзу" на чемпіонаті Європи

zmi.ck.ua

Черкаські боксери отримали срібло та бронзу на чемпіонаті Європи

Черкаські боксерки Яна Тараненко та Вікторія Левчук вибороли "срібло" та "бронзу"чемпіонату Європи. Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Черкаській області. У місті Будва, Чорногорія, завершився чемпіонат Європи з боксу серед молоді-2020. Участь у змаганнях взяли 175 спортсменів із 22 країн. Українська збірна здобула три золоті, п'ять срібних і сім бронзових медалей. Це другий показник серед усіх країн-учасниць ЧЄ-2020 і один із кращих в історії національної збірної. Черкаську область у складі збірної України представляли Вікторія Левчук з Тальнівщини та Яна Тараненко з Черкаського району. Яна Тараненко виборола друге місце змагань у ваговій категорії до 81 кг. Вікторія Лев