ФК Буковина перемогла на виїзді вінницьку Ниву

bukovyna.online

Друга ліга (група «А»). 4-й тур. «Нива» (Вінниця) – «Буковина» – 1:2 facebook.com/FSCBC A A A Матч закінчився з рахунком 1:2 на користь «жовто-чорних» 26 вересня 2020 року «жовто-чорні» на виїзді протистояли команді, яка ще не здобула жодного очка в чемпіонаті. До Вінниці «Буковина» вирушила у повному складі – тренерський штаб міг розраховувати на відсутніх у попередньому матчі Олександра Мосіюка та Ігоря Нагорного. Про це повідомляє ФК «Буковина» у Facebook. Гра розпочалась із декількох атак господарів. Уже на 7 та 11 хвилині вони створили небезпечні моменти біля воріт голкіпера «Буковини» Ігоря Фіяла. «Жовто-чорні» ж відповіли ударом по воротах вінничан на 14 хвилині. Уже через 4 хвилини