У В’єтнамі попри пандемію на футбольні матчі дозволили пускати глядачів

1news.com.ua

У В’єтнамі відбулося відновлення сезону після паузи, оголошеної через пандемію коронавірусу, повідомляє 1NEWS. У першому матчі після перерви зіграли “Нам Дін” і “Хоангань Зялай”. Команди зустрілися в 1/16 фіналу національного Кубка. Сильнішими виявилися господарі, які відзначилися голами наприкінці першого і середині другого тайму. Підсумковий рахунок завершився перемогою “Нам Дін” — 2:0. Зазначимо, що на трибунах кубкових поєдинків у В’єтнамі були присутніми уболівальники. Додамо, чемпіонат В’єтнаму відновиться регулярними матчами починаючи з 5-го червня. За останньою інформацією, у В`єтнамі станом на зараз немає хворих на коронавірус.