“Верес” у Рівному програв “Карпатам”

rivnenews.com.ua

У суботу, 25 березня, на стадіоні “Авангард” провели товариський матч. Команда Юрія Вірта поступилась львівським “Карпатам” з рахунком 0:3. На 25-й хвилині рахунок у матчі відкрив Тлумак. У другому таймі, який пройшов під проливним дощем, ініціативою продовжували володіти гості, що вилилось у два голи – на 49-й хвилині мʼяч у свої ворота зрізав Лебеденко, а третій гол забив Дуць, на 78-й. “Верес” – “Карпат” – 0:3Голи: Тлумак, 25, Лебеденко, 49 (аг), Дуць, 78 Матч був благодійний, під час гри збирали кошти для військового госпіталю ЗСУ у м. Клевань (Рівненська обл.) на лікування та реабілітацію наших захисників.