Троє вихованців тернопільського футболу стали чемпіонами України серед ветеранів (+фото)

gazeta1.com

Сьогодні, 4 грудня, завершився чемпіонат України у віковій категорії 35 та більше років, присвячений пам’яті Юрія Миколайовича Войнова. Матчі фінального раунду відбулися у Лютіжі, що на Київщині. У турнірі взяли участь чотири колективи: «Агробізнес» (Нова Ушиця, Хмельницька область), ФК «Поділ» (Полтава), ФК «Кудрівка-Veterans» (Чернігівська область) та «Оболонь» (Київ). У складі першої команди виступало троє вихованців тернопільського футболу: Віталій Гоцалюк (гравець ФК «Плотича», фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини 2022 року), Андрій Дубчак («Поділля» Васильківці, 5 місце у вищій обласній лізі) та Сергій Шум («Збруч-Агробізнес» Підволочиськ, 5 місце у першій обласній лізі). Здобувши дві перемоги та одного разу зігравши внічию, «Агробізнес» (Нова Ушиця) став ветеранським чемпіоном України. Результати матчів за участю тернополян: «Оболонь» (Київ) – «Агробізнес» (Нова Ушиця) – 0:3 «Агробізнес» (Нова Ушиця) – ФК «Поділ» (Полтава) – 4:3 «Агробізнес» (Нова Ушиця) – ФК «Кудрівка-Veterans» – 1:1 Усі троє наших земляків виступали в обороні, тому результативними діями не відзначилися, тим не менше вони внесли вагомий вклад у перемогу своєї команди. Вітаємо зі здобуттям чемпіонського звання!