Фіорентина – Вікторія – 2:0 (д.ч) Дотиснули в овертаймі. Відео голів, огляд

sport.ua

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги конференцій італійська «Фіорентина» вдома обіграла «Вікторію Пльзень» (2:0 д.ч.).

Гості грали у меншості з 66-ї хвилини, коли з поля було вилучено захисника «Вікторії» Каду. В основний час, як і в першій грі, голів не було забито (0:0).

Долю матчу було вирішено в овертаймі. Для господарів на 92-й хвилині відзначився Ніко Гонсалес, а на 108-й хвилині забив Крістіано Бірагі.

Фіорентина вийшла до півфіналу Ліги конференцій, де зустрінеться з переможцем матчу Брюгге – ПАОК (у першій грі перемогла бельгійська команда з рахунком 1:0).