44 матчі. Баєр встановив неймовірний рекорд топ-5 чемпіонатів

Баєр у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи зіграв внічию 1:1 з Вест Хемом і продовжив свою неймовірну серію без поразок до 44 зустрічей.

Серія команди Хабі Алонсо тягнеться зі старту сезону. Баєр став першою командою в історії п'яти провідних чемпіонатів Європи, якій вдалося не програти у 44 матчах поспіль.

Нинішнього сезону Леверкузен уже виграв чемпіонський титул Бундесліги, пробився у фінал Кубка Німеччини, а у півфіналі Ліги Європи зіграє з Ромою.

При цьому свою суперсерію Баєр продовжив лише на 89 хвилині зустрічі з Вест Хемом, коли команда зрівняла рахунок і в черговий раз не програла.

The first team in from a big-five European league to remain 44 games unbeaten across all competitions.Xabi Alonso's Bayer 04 Leverkusen. pic.twitter.com/Wh9kbsLSUU— Squawka (@Squawka)