Лілль – Астон Вілла – 2:1 (пен 3:4). Як Мартінес виграв серію. Відео голів

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги конференцій «Астон Вілла» на виїзді перемогла «Лілль» у серії пенальті.

У основний час французька команда виграла 2:1, ліквідувавши гандикап, отриманий у першому матчі (1:2).

У господарів відзначилися Юсуф Язиджі та Бенджамін Андре, а для гостей рятівний гол забив Метті Кеш на 87-й хвилині.

Воротар «Астон Вілли» Еміліано Мартінес відбив два удари в серії пенальті, і команда з Бірмінгема виграла протистояння.

«Астон Вілла» у півфіналі Ліги конференцій зустрінеться з переможцем протистояння між «Олімпіакосом» та «Фенербахче».