ЧС з хокею U-18. Україна у напруженому матчі обіграла Угорщину

Збірна України з хокею U-18 провела четвертий матч на юнацькому чемпіонаті світу у Дивізіоні 1A. Суперником була Угорщина U-18, а зустріч завершилася з рахунком 7:4 на користь українців.

Були побоювання, що після вчорашнього важкого матчу з овертаймом проти Німеччини українська команда може бути стомленою, проте на грі з Угорщиною це спершу не позначалося. Загалом наші хокеїсти контролювали хід поєдинку і провели потужний другий період, але почали помилятися у третій 20-хвилинці.

Суперник почав чинити опір, коли український хокеїст отримав вилучення на 5 хвилин. Угорці зняли воротаря та скоротили відставання до двох шайб, але на більше їх не вистачило. На щастя, наприкінці українці оформили 7 гол.

Україна завершить турнір 20 квітня матчем з Австрією. Навіть у разі перемоги в основний час збірна залежатиме від матчу Німеччини проти Данії, який завершить чемпіонат світу.

Наразі українці випереджають Німеччину на два очки, але німці сьогодні ще зіграють з аутсайдером Японією.

Чемпіонат світу з хокею U-18. Дивізіон 1A

Угорщина – Україна 4:7 (0:1, 1:4, 3:2)

Шайби: 05:00 Денисенко, 21:44 Шибінський (Виставкін, Бондарєв - більш) - 0:2, 22:56 Бондар (Чепіль, Косарєв) - 0:3, 25:59 Гапоненко (Косарєв, Шульга) - 0:4, 29:08 Сімчук (Бондарєв) – 0:5, 35:59 Лашкави (Шмідт – більш) – 1:5, 47:10 Євтехов (Гапоненко, Стасюк) – 1:6, 50:07 Лашкави (Барна) – 2 :6, 53:28 Шмідт - (більш) - 3:6, 55:35 Лобенвайн - 4:6, 59:04 Євтехов - 4:7

Воротарі: Паштор (Кіралі) - Левшин (Батіг)

1. Україна – 10 очок (4 матчі)2. Німеччина – 8 (3)3. Австрія – 5 (3)4. Угорщина – 4 (4)5. Данія – 3 (3)6. Японія – 0 (3)