«Його холоднокровність вивела команду в півфінал». Лунін отримав ще похвалу

sport.ua

17 квітня у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів в Англії зіграли «Манчестер Сіті» і мадридський «Реал».

Після нічиєї 3:3 у Мадриді на полі «містян» команди в основний час також зіграли внічию – 1:1. Доля путівки до півфіналу вирішилася в серії післяматчевих пенальті. У ній із двома сейвами у виконанні українця Андрія Луніна «галактікос» виграли з рахунком 4:3.

«Краще, ніж у першому матчі на «Бернабеу». Солідні сейви та спокій своїх товаришів по команді. Добре впорався з ударом Де Брюйне на 27-й хвилині і не охолов після перерви. Також дуже надійно парирував удар Гріліша на 47-й хвилині. Він нічого не зміг зробити в нічиїй 1:1. Він відбив «паненку» Бернарду Сілви та удар Ковачича. Його холоднокровність вивела команду в півфінал. Він вийшов із цього поєдинку більш ніж зміцнілим воротарем, здатним стати номером один у складі «Реала», – так охарактеризувало дії Луніна в другому матчі з «Ман Сіті» іспанське видання AS.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Андрій Лунін допоміг «Реалу» оновити історичний рекорд Ліги чемпіонів.