Марсель – Бенфіка. Текстова трансляція матчу

В четвер, 11 квітня, відбудеться поєдинок у відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи, в якому гратимуть французький «Марсель» та португальська «Бенфіка». Гра пройде в Марселі (Франція) на полі стадіону «Велодром», початок – о 22:00 за Києвом.

В першому матчі, який закінчився перемогою «Бенфіки» 2:1, лісабонська команда зіграла два різних тайми. В першому здавалося, що «Марсель» не матиме жодних шансів, очскільки з його захистом і опорною зоною господарі робили, що хотіли. Але в другому таймі «орли» спробували зіграти на утримання рахунку 2:0 і поплатилися – Антоніу Сілва грубо помилився в захисті, Анатолій Трубін не виручив. Внаслідок цього Обамеянг зробив рахунок 2:1 і в «Марселя» з'явилися шанси вийти в півфінал, особливо якщо врахувати божевільну підтримку місцевого стадіону у матчі-відповіді в Франції.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Марсель» – «Бенфіка».