Томас ТУХЕЛЬ: «У першому таймі була шахова партія»

17 квітня відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Баварія» та «Арсенал» [перший поєдинок – 2:2]. Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь мюнхенців.

Після завершення зустрічі головний тренер «Баварії» Томас Тухель прокоментував перемогу своїх підопічних:

«У першому таймі була шахова партія. Ніхто не хотів зробити першої помилки. Усі грали обережно – були моменти для нас, були моменти для Арсенала. У перерві ми закликали команду виявити трохи більше індивідуальності, трохи більше сміливості. Ми були більш рухливі та провели фантастичний другий тайм. Ми заслужили на перемогу.

Завжди краще грати перед вболівальниками. З кожним підкатом та кожною гарною дією ти отримуєш підтримку, яка піднімає тебе та дає друге дихання. Зараз півфінали, і всім потрібно активізуватись – нам потрібно активізуватись, і вболівальникам потрібно знову активізуватися.

Сьогодні у нас було три вільні місця на лаві запасних. З іншого боку обійшлося без травм. Ми втратили з першого матчу Девіса, Комана та Гнабрі. Нам потрібно було знайти рішення і ми зробили це як команда. Мої найбільші привітання та компліменти команді. Ми дуже щасливі".

Голкіпер Баварії Мануель Нойєр:

«Я думаю, що це був особливий вечір, який ми пережили тут, на Fußball Arena München. Атмосфера, уболівальники, підтримка, але, що особливо важливо, дисципліна, яку ми продемонстрували у своєму виступі, що, на мою думку, було ключем до того, що ми пережили сьогодні, і ми дуже раді, що переживаємо це.

Я думаю, що головне у моїй ролі в команді — знайти правильний баланс і не йти на занадто великий ризик. Потім ззаду ми шукали правильні передачі, щоб створити загрозу, і я думаю, що той факт, що ми як команда досягли хорошо балансу, мав вирішальне значення».

Гравець матчу Йозуа Кімміх:

«Це приголомшливе почуття – забити такий важливий гол перед нашими вболівальниками такого вечора, як сьогодні. Це ті моменти, заради яких ви працюєте, і ми для цього багато працювали. Сьогодні я отримав нагороду, чому дуже радий. Зараз ми зосередимося на півфіналі, а там побачимо, що станеться.

Було чудово відсвяткувати цю подію разом із уболівальниками. Другий тайм грали дуже добре, ми могли навіть забити більше. Зрештою, якщо подивитися на хід обох ігор, гадаю, ми заслужили пройти.

Перший тайм пройшов трохи нервово в обох команд, жодна із сторін не хотіла йти на вирішальний ризик. Але в другому таймі ми були набагато кращими, гострішими і амбітнішими. Ваші шанси на гол завжди вищі, коли ви з'являєтеся у штрафному майданчику. Загалом ми раді повернутися до «Фіналу чотирьох» Ліги чемпіонів».

Форвард Баварії Гаррі Кейн:

«Неймовірна перемога. Для нас це був важкий сезон, і часом нам доводилося боротися і наполягати. Сьогодні було саме так: ми знали, що це буде важка гра, але й удома ми могли б змінити ситуацію з нашими вболівальниками.

Йозуа [Кімміх] забив чудовий гол, щоб змінити ситуацію для нас, а потім йдеться про захист та збереження гри на нуль. Вихід у півфінал — велике досягнення для нас, тому ми можемо насолоджуватися цим.

Як завжди в іграх такого типу, перша половина пройшла трохи ухильно. Обидві команди дуже не хочуть поступатися завчасно. У перерві ми сказали: потрібно збільшити темп, пресинг та краще володіти м'ячем. Ось що ми зробили. Ми мали більше моментів. Навіть ближче до кінця ми могли б закінчити це та полегшити собі завдання.

Тут очікується перемога в Лізі чемпіонів, ми маємо отримувати від цього задоволення. Півфінал буде важким».

Відеоогляд матчу Баварія – Арсенал – 1:0