Куртуа одним словом охарактеризував Луніна після перемоги Реала над МанСіті

17 квітня відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Манчестер Сіті» та «Реал» Мадрид [перший поєдинок – 3:3]. Основний час гри завершився з рахунком 1:1, в овертаймі колективи не зуміли відзначитись, а в серії пенальті сильнішим виявився королівський клуб – 4:3.

Український голкіпер «вершкових» Андрій Лунін вийшов на поле з перших хвилин і відіграв увесь поєдинок. У серії пенальті він двічі відбив удари гравців «Манчестер Сіті».

Після завершення зустрічі бельгієць Тібо Куртуа, який захищає кольори «Реала», але не грає зі старту сезону 2023/24 через травму, опублікував короткий твіт, у якому розхвалив Луніна:

«Vamoooos! Великий Лунін 🔥🔥🔥», – написав Тібо.

Відеоогляд матчу Манчестер Сіті – Реал – 1:1 (пен. 3:4)