Реал – про Луніна: «Що робити, якщо я не зможу перестати зупинятися?»

17 квітня відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Манчестер Сіті» та «Реал» Мадрид [перший поєдинок – 3:3]. Основний час гри завершився з рахунком 1:1, в овертаймі колективи не зуміли відзначитись, а в серії пенальті сильнішим виявився королівський клуб – 4:3.

Український голкіпер «вершкових» Андрій Лунін вийшов на поле з перших хвилин і відіграв увесь поєдинок. У серії пенальті він двічі відбив удари гравців «Манчестер Сіті».

Після завершення зустрічі прес-служба «Реала» у своєму Twitter присвятила пост Луніна:

«Що ти хочеш, щоб я зробив, якщо я не зможу припинити зупинятися?», – підписано фото Андрія.

ФОТО. Реал – про Луніна: «Що робити, якщо я не зможу перестати зупинятися?»

¿Qué queréis que haga si no puedo dejar de parar? pic.twitter.com/EvISOgZuJb— Real Madrid C.F. (@realmadrid)