Збірна України обіграла Латвію в овертаймі

Збірна України з хокею в рамках підготовки до чемпіонату світу у Дивізіоні 1B провела другий за два дні контрольний матч з Латвією. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь України, перемога в овертаймі завдяки шайбі у більшості.

Вчора українці поступилися 2:3 в овертаймі.

Якщо Україна діяла близьким до основного складом, то Латвія, якій до свого ЧС в еліті ще місяць, зіграла не основним складом.

До чемпіонату світу Україна проведе спаринги з Литвою та Китаєм.

На ЧС, що проходитиме з 27 квітня по 3 травня, суперниками України будуть збірні Литви (господарі), Китаю, Естонії, Нідерландів та Іспанії.

Контрольний матч

Латвія – Україна 1:2 (в овертаймі) (0:0, 0:1, 1:0, 0:1)

Шайби: Ворона (Кривошапкін) – 0:1, Візбеліш – 1:1, в овертаймі Пересунько (Пангелов-Юлдашев, Лялька - більш) - 1:2

Воротар: Захарченко