ЧС з хокею U-18. Україна поступилася Німеччині в овертаймі

Відбувся третій матч збірної України з хокею U-18 на юнацькому чемпіонаті світу у Дивізіоні 1A. Суперником була Німеччина U-18, а зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь Німеччини в овертаймі.

Зазначимо, що минулого ЧС Німеччина вилетіла з еліти і вважається головним фаворитом на повернення.

У стартовому періоді за невеликої переваги німців Україна реалізувала свій шанс у більшості, відзначився Сімчук. При цьому юним українцям вдалося тричі відбитися у меншості, але вилучення залишаються однією з основних проблем команди.

У другій 20-хвилинці німецька команда знову була трохи небезпечнішою біля наших воріт, використавши один момент під кінець періоду.

У третьому періоді знову був рівний хокей, а Україна під завершення не використала одразу дві можливості зіграти у більшості. Дуже шкода, але тішить, що вдалося якісно зіграти у меншості. Цікаво, що українці ще не пропускали у чисельній нерівності на цьому турнірі, хоч давали всім суперникам багато шансів.

1:1, перший овертайм на ЧС для команди Олександра Бобкіна. Щоправда, він розпочався для нас у меншості через порушення правил за кілька секунд до кінця третього періоду. Однак і більшість 4 на 3 німці не використали.

Щоправда, у результаті Німеччина все ж дотиснула Україну і закинула переможну шайбу. 2:1, німці лідирують у таблиці, але Україна зберігає певні шанси на перше місце.

Варто сказати, що українці показали хороший хокей. Можливо, була невелика перевага німців у класі, але жодного гігантського розриву між Україною та торішнім представником елітного дивізіону не помітно.

Завтра Україна зіграє проти Угорщини.

Чемпіонат світу з хокею U-18. Дивізіон 1A

Німеччина U-18 – Україна U-18 2:1 (в овертаймі) (0:1, 1:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 12:46 Сімчук (Бондарєв - більш) - 0:1, 36:03 Пуль (Маул) - 1:1, в овертаймі 03:44 Боос (Левандовськи) - 2:1

Воротарі: Найсс – Левшин

1. Німеччина – 82. Україна - 73. Австрія – 54. Угорщина – 45. Данія - 06. Японія - 0