ВІДЕО. Катастрофа для Барси! Каталонці пропустили двічі від ПСЖ

У вівторок, 16 квітня, відбувається другий матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, в якому зустрічаються «Барселона» і «ПСЖ».

Гра проходить на Олімпійському стадіоні у Барселоні.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У першому поєдинку у Парижі каталонський клуб зумів здобути гостьову звитягу з рахунком 3:2. Переможець цього двоматчевого протистояння зіграє у півфіналі з тріумфатором пари «Атлетіко» – «Боруссія Дортмунд».

На 54-й хвилині «Барселона» пропустила другий м'яч у матчі. Автором голу став Вітінья.

На 56-й хвилині наставник «Барселони» Хаві отримав червону картку за надмірні емоції.

На 61-й хвилині Кіліан Мбаппе реалізував пенальті, який заробив Дембеле, та вивів парижан вперед у двоматчевому протистоянні.