Вели у дві шайби і програли. Збірна України поступилася Латвії в овертаймі

Збірна України з хокею в рамках підготовки до чемпіонату світу у Дивізіоні 1B провела контрольний матч у Латвії. Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь збірної Латвії.

Основний час зустрічі завершився з результатом 2:2, хоча українська команда вела у дві шайби після точних кидків Кривошапкіна та Ляльки. Господарі оформили вирішальну шайбу в овертаймі.

Латвія виступає в елітному дивізіоні, однак у нинішньому спарингу брав участь не основний склад.

У середу команди проведуть ще один контрольний матч, а до старту чемпіонату світу команда Дмитра Христича зіграє з Китаєм та Литвою.

Чемпіонат світу у Дивізіоні 1B стартує 27 квітня, суперниками України будуть Литва, Китай, Іспанія, Естонія та Нідерланди.

Контрольний матч

Латвія – Україна 3:2 (в овертаймі) (1:2, 0:0, 1:0, 1:0)

Шайби: Кривошапкін (Лялька, Захаров) – 0:1, Лялька (Пангелов-Юлдашев, Захаров) – 0:2, Брантш – 1:2, Букартш (Олольш) – 2:2, в овертаймі Букартш – 3:2

Воротарі: Дяченко