Віктор СКРИПНИК: «Для нас нічия проти Дніпра-1 – це як перемога»

sport.ua

Головний тренер харківського «Металіста 1925» Віктор Скрипник прокоментував нічию своєї команди в матчі 24 туру УПО проти «Дніпра-1» (1:1).

- Коли ти поступаєшся і вириваєш нічию на останній хвилині, це, звичайно, позитив. Грати проти такої команди як «Дніпро-1», яка націлена на єврокубки та медалі, важко. Ми дивимося на себе, треба мати характер, що ми сьогодні і показали.

У першому таймі було дуже складно, ми грали майже без м'яча, а гол Гуцулюка – він не даремно грає у національній збірній, маючи сильні індивідуальні якості. А за великим рахунком, моментів було мало з обох сторін. Був характер, а стандарти – це шанс п'ятдесят на п'ятдесят, у нас було два гарних моменти, один із яких ми реалізували. На даний момент, це ще не наш рівень, що ми можемо обігрувати «Дніпро-1», але якщо будемо проявляти характер, як сьогодні, то дивлюсь у майбутнє позитивно. Хоча прикро, що знову не перемогли, але чекаємо на перемогу і повинні з нею зустрітися. Сьогодні ми не боялись та грали в футбол, комбінували, а не просто вибивали м'яч.- Сьогодні ви провели лише дві заміни, це пов'язано із великою кількістю травмованих?- Ні, у нас були хлопці, але я не бачив сенсу щось змінювати. Робити заміну заради заміни – я не прихильник цього. Якби хтось випадав чи хтось зі своїми якостями міг підсилити гру, той же Борячук з ударом і відчуттям голу, а Овусу відзначається боротьбою та вмінням чіплятися за м'ячі. Дмитренко відчував дискомфорт у коліні, тому його замінив Гармаш, який після травми, досить добре провів тайм. Це все вимушені заміни, я повторюю, я не прихильник просто так змінювати, чи замінами тягти час. Так, є травмовані, але це одна зі складових футболу, ми маємо одинадцять хлопців, які виходять і працюють на полі.- Що сказали в перерві, бо на другий тайм команда вийшла більш агресивною?- У «Дніпра-1» є риса, вони забивають і заспокоюються , це мені так здається. Я сказав, що ми дочекаємось на свій шанс, якщо будемо грати агресивніше, більше контролювати гру, грати в пас, а не лупашити м'яч. На це налаштовували команду і майже відразу мали нагоду зрівняти рахунок, але воротар їх врятував. У нас була важка минула гра з «Колосом», також програвали та зуміли зрівняти рахунок. Для нас нічия проти «Дніпра-1» – це як перемога. Але все рівно засмучені, що довгий час без перемог. Але з таким ставленням до справи це буде незабаром.- Гол та всі небезпечні моменти прийшли зі стандартів, окремо працюєте над цим компонентом?- Так, ми працюємо над цим. Не можна сказати, якщо я володію м'ячем, я обов'язково переможу. Є такі матчі, де все вирішують стандартні положення. Треба бути готовим до усього, ми розбираємо суперників, шукаємо їх слабкі та сильні сторони, підлаштовуємось під них. Сьогодні стандарт нам допоміг, з «Колосом» комбінація, яку награвали. Коли вони з бажанням роблять це на тренуваннях, то виходить і в матчах. Ще працювати і працювати.