Бразилія переможена! Україна по пенальті обіграла чемпіонів світу із socca

10 червня збірна України виграла матч 1/4 фіналу на ЧС-2023 із socca, який проходить у німецькому Ессені. Суперником синьо-жовтої збірної в чвертьфіналі була команда Бразилії, чемпіон світу 2022. Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua Бразилія відкрила рахунок на 12-й хвилині, проте Андрій Мельник зрівняв ситуацію на 20-й хвилині (1:1). Справа дійшла до серії пенальті, де ідеально зіграв воротар збірної України Святослав Марканич! Він виграв обидві дуелі, а Олександр Колесников та Андрій Цопа не схибили (пен. 2:0). Бразилія переможена! Є перемога, є перший для України півфінал чемпіонату світу! У півфіналі 11 червня синьо-жовті зіграють проти збірної Хорватії, яка у чвертьфіналі перемогла Словенію (1:0). Socca є різновидом міні-футболу, відрізняючись від нього кількістю гравців та розміром поля. Матчі проходять у форматі 6 на 6 гравців, два тайми по 20 хвилин. ЧС-2023 з socca 1/4 фіналу, 10 червня, Ессен (Німеччина) Україна – Бразилія – 1:1 (пен – 2:0) Голи: Андрій Мельник, 20 – Уолас Віана Сальвіно 12 Буліти: Олександр Колесников (1:0), Фабіо Енріке (не забив), Андрій Цопа (2:0), Веслі (не забив) Відеотрансляція матчів ігрового дня 10 червня ЧС-2023 з socca Ессен (Німеччина) 1/4 фіналу, 10 червня