Не визначились. Інгулець та ЛНЗ зіграли внічию в Петровому

Коли черговий сезон національної першості добігає кінця, зазвичай настає доволі цікавий момент, коли потрібно визначати учасників наступної кампанії. У цьому контексті в українській Прем’єр-лізі були два претенденти на виліт, тоді як Перша ліга делегувала відповідно два потенційних колективи на підвищення в класі, у матчах поміж якими ми й мали остаточно завершити цей важкий у всіх сенсах футбольний рік. Третя з кінця команда турнірної таблиці «елітної» першості, петровський «Інгулець», розпочинала двоматчеву серію домашнім поєдинком проти черкаського «ЛНЗ», якому за останні роки вдався відчайдушний ривок аж до третьої сходинки в другому за силою дивізіоні країни. А оскільки на чолі «козаків» останніми днями відбувались узагалі якісь дивні речі, то й зазіхнути на підвищення в класі одному з претендентів було не гріх. Якщо брати настільки відповідальний рівень змагань, як плей-оф за виживання, то де в чому й можна було виправдати команди за намагання зменшити ступінь ризику у власних діях до мінімального значення. Забаганки глядачів побачити перед собою цікавий футбол при цьому ніхто враховувати навіть і не намагався, тож ми стали свідками силового футболу двох дійсно більш-менш рівних за силою команд. «Інгулець» на правах господарів поля спробував забити дуже швидкий м’яч, однак удар Сітала з центру чужого штрафного пролетів трохи повз ліву дев’ятку, і на цьому футболісти неначе полишили будь-які думки стосовно власних атак аж до настання перерви. А там уже ледь не вперше гості дійшли до завершення позиційного наступу, проте Паламарчук ногами парирував удар Нича низом від лівого кута воротарського під дальню стійку. Однак не встигли ми повернутись думками до гри після перерви, як дивовижний постріл на виконання з центральної зони перед штрафним у лівий кут вдався Клименку. І хоча цей гол мав схилити шалі терезів на користь господарів поля, але вийшло трохи інакше – Тарас, вочевидь, настільки захопився власним розкішним ударом, що на 54 хвилині необачно збив Копила, який тільки-но встиг зайти з м’ячем до лівого флангу штрафного. Перевагою матчів плей-оф було те, що на кожному був присутній VAR, тож нікуди було подітись від уваги арбітрів. Ось і Тищенко отримав нагоду відзначитись черговим голом у цій кампанії, спрямувавши м’яч із пенальті точно в правий нижній кут, тоді як голкіпер не вгадав із напрямком стрибку. Характерним моментом за такого розвитку подій було те, що на годиннику рефері тривала тільки 57 хвилина, однак команди всім виглядом указували нам на те, що ладні хоч одразу зголоситись на нічию. Зустріч у відповідь черкаський «ЛНЗ» та петровський «Інгулець» проведуть 14 червня. Українська Прем'єр-ліга. Перехідні матчі. Перша гра. «Інгулець» – «ЛНЗ» - 1:1 Клименко, 46 – Тищенко, 57 (пен.) Запорожець, 27, Клименко, 54 – Насонов, 21, Шестаков, 34, Долінський, 67, Копил, 90+1 «Інгулець»: Паламарчук – Ковальов, Козиренко (Сидоренко, 88), Кучеренко – Смоляков, Кухарук (Одарюк, 77), Клименко, Коробенко – Козак (Кравчук, 88), Сітало (Марусич, 77), Запорожець. «ЛНЗ»: Самойленко – Норенков, Муравський, Тарасенко, Насонов (Солдат, 64) – Тищенко, Бойко, Копил – Савін (Нехтій, 79), Нич (Галенко, 88), Шестаков (Долінський, 64). Арбітр: Віталій Романов (Дніпро). Стадіон: «Інгулець» (с. Петрове). ІНГУЛЕЦЬ - ЛНЗ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ Температура: 25°C