Шахтар – чемпіон УПЛ, бійка у Львові, підсумки АПЛ, Канада – чемпіон світу

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за неділю, 28 травня.

1А. Шахтар – чемпіон. Дніпро-1 розгромно поступився гірникам на Арені ЛьвівДніпровська команда не продемонструвала належного бажання перемогти

1Б. З УПЛ у MMA. Наприкінці матчу Шахтар – Дніпро-1 відбулася масова бійкаЯрославу Ракіцькому розбили голову

1В. «Цукерка» від Русина. Зоря перемогла ОлександріюПідопічні Патріка ван Леувена зберігають шанси вийти на друге місце в УПЛ

1Г. Що у таблиці УПЛ? Шахтар став чемпіоном, Зоря наздогнала Дніпро-1Зоря ще може фінішувати другою

2. Підсумки АПЛ. Клуб Миколенка залишається в еліті, Лестер та Лідс вилетілиАстон Вілла не пропустила вперед Тоттенхем та зіграє у Лізі конференцій

3А. Найкращий результат сезону. Магучіх виграла етап Діамантової ліги у МароккоІрина Геращенко посіла друге місце, Юлія Левченко опинилася на 6-й позиції

3Б. Діамантова ліга. Марина Бех-Романчук здобула срібло у потрійному стрибкуУкраїнська спортсменка показала результат 14.65 у марокканському Рабаті

4А. ЧС з хокею. Канада оформила камбек і здобула золотоНімеччина не зуміла зупинити Кленових

4Б. ЧС з хокею. Латвія обіграла США в овертаймі та бере бронзуЛатиші не залишили турнір без медалі!

5. Ферстаппен виграв дощову гонку у Монако, Алонсо і Окон – на подіуміНепроста гонка для пілотів

6. Костюк на старті Ролан Гаррос програла другій ракетці світуМарта без особливих шансів поступилася Аріні Соболенко

7А. Ла Ліга. Жирона з Циганковим поступилася Бетісу, Реал Сосьєдад вийшов у ЛЧЕспаньйол вилетів з топ-дивізіону, де залишилося лише дві каталонські команди

7Б. Жиру вирішує. Мілан на виїзді обіграв Ювентус і пробився до Ліги чемпіонів«Ювентус» з урахуванням мінус 10 штрафних балів розташовується на 7-й позиції

8. Жіноча збірна України вдруге перемогла Угорщину у ЄвролізіІ знову підопічні Івана Пєткова обіграли суперниць у чотирьох партіях

9. Божевільна розв'язка. Визначені два клуби, які пробилися до Бундесліги28 травня відбувся заключний тур Другої Бундесліги

10А. 7 відомих команд, які не ставали чемпіонами своїх країн понад 30 роківВідтепер курс заданий чіткий – рівняння на «Наполі»!

10Б. Відсутність Надаля, боротьба за тенісну корону, важкий жереб для українокПрев'ю до Ролан Гаррос