Руку не тиснула: Еліна Світоліна виграла перший тенісний турнір після декрету, розбивши у фіналі росіянку

novynarnia.com

Українська тенісистка Еліна Світоліна стала переможницею престижного турніру серії WTA-250 Internationaux de Strasbourg у Страсбурзі. Це її перший титул після народження дитини та декрету.У фіналі, що відбувся в суботу, 27 травня, 28-річна Світоліна впевнено переграла росіянку Анну Блінкову – 6:2, 6:3.При цьому у страсбурзькому чвертьфіналі одеситка обіграла ще одну представницю країни-агресора, що виступає під нейтральним прапором – Варвару Грачову (6-й номер посіву): 6:3, 6:4.Після цих перемог Світоліна не тиснула росіянкам руки.2020 🤝 2023@ElinaSvitolina is a champion in Strasbourg once again!#IS23 pic.twitter.com/IeHYzD0Yfl— wta (@WTA) May 27, 2023Це друга перемога Еліни та турнірі у Страсбурзі. Вперше вона це зробила 2020 року.Тепер на рахунку колишньої першої ракетки України 17 одиночних титулів WTA у кар’єрі (із 20 фіналів).Нинішня перемога дозволить українці повернутися до топ-200 світового рейтингу, пише Тенісний портал.Світоліна повернулася до змагань лише вісім тижнів тому.Еліна Світоліна з кубком за перемогу на турнірі у Страсбурзі. Фото з ФБЕліна стала другою українкою в сезоні, яка виграла одиночний титул WTA. Як і Марта Костюк у березні, Світоліна перемогла у фіналі представницю РФ.Свої призові, виграні на турнірі, Світоліна передасть на потреби дітей України.“I will be donating all my prize money from this tournament. Is going to go to the kids of Ukraine.” 💛💙@ElinaSvitolina | #IS23 pic.twitter.com/KcpaEUsJXs— wta (@WTA) May 27, 2023Читайте також:Українка Марта Костюк виграла свій перший турнір серії WTA, здолавши у фіналі тенісистку з Росії Унікальних переглядів: 109Редактор: Нестор Дим