Дмитро МИХАЙЛЕНКО: «Сподобалася сміливість гравців збірної України»

Колишній гравець збірної України Дмитро Михайленко прокоментував поразку національної команди від Англії (0:2) у кваліфікації Євро-2024. «Сподобалася сміливість, з якою гравці намагалися розпочинати атаки від воротаря, від своїх воріт. А не сподобалося те, що нічого не виходило в атаці. Не надто гравці розуміли, як діяти в третій зоні, як створювати моменти, як загрожувати воротам. У принципі, невелика кількість ударів підтверджує, що вони так і не знайшли за 90 хвилин ключа до воріт суперника або хоча б створити момент. Я очікував, що збірна України зможе показати хорошу гру і, можливо, навіть зачепитися за якийсь результат. Початок гри наштовхував на думки, що це може вийти. У перші хвилин 20 англійцям не виходило ні по воротах пробити, ні створити якусь загрозу. А потім, після швидко забитих двох м'ячів, виявилося, що збірна України не може переломити перебіг гри, а збірна Англії не дуже хотіла нарощувати тиск на ворота суперника», - сказав Михайленко.