Сенсація від Нагорняка. Україна U-19 поступилася Люксембургу у відборі Євро

Сьогодні, 22 березня матчем проти Люксембургу юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2004 року народження) розпочала виступ в еліт-раунді кваліфікації Євро-2023 U-19. Підопічні Сергія Нагорняка зібралися 19 березня, 20-го числа вранці вилетіли з Будапешта до Іспанії, 21-го – провели передігрове тренування. На Піренеях українським футболістам протистоять господарі турніру, а також збірні Люксембургу та Данії. Синьо-жовті стартували в еліт-раунді грою проти люксембурзьких однолітків у місті Бадахос. Українцям удалося відкрити рахунок на 12-й хвилині – з передачі Булези відзначився Горбач. Однак невдовзі суперники відігралися після влучного удару Ельшана. Далі обидві команди створювали моменти, однак змінити рахунок до перерви не зуміли. На 59-й хвилині українці опинилися у складному становищі, оскільки Ельшан оформив дубль. Сергій Нагорняк відреагував одразу чотирма замінами, проте змінити хід поєдинку хлопцям так і не вдалося. У компенсований час обидві команди залишилися вдесятьох. У підсумку юнацька збірна України розпочала свій виступ в еліт-раунді відбору з поразки – 1:2. Наступний матч українська команда проведе 25 березня проти Данії. Євро-2023 U-19. Еліт-раунд відбору. Група 3 1-й тур, 22.03.2023 18:00. Данія U-19 – Іспанія U-19 – 0:0 21:00. Україна U-19 – Люксембург U-19 – 1:2 (1:1) Голи: Горбач, 12 – Ельшан, 17, 59. Україна U-19: Герета, Булеза (к), Удод, Слюбик, Кітела, Сігеєв (Роспутько, 60), Варфоломєєв (Александров, 87), Царенко (Харабара, 60), Глущенко (Ющенко, 60), Горбач, Пушкарьов (Черниш, 60). Люксембург U-19: Маргату, Торреш (к), Гонсалвеш, Ікене, Лохей, Де Олівейра, Бербері (Клісуриця, 69), Дардарі, Ельшан (Турпінг, 74), Родрігеш (Сушар, 87), Відейра. Попередження: Булеза, 34, Кітела, 73, Удод, 82 – Дардарі, 26, Торреш, 64. Вилучення: Удод, 90+2 – Дардарі, 90+4. 2-й тур, 25.03.2023 3-й тур, 28.03.2023 Публикация от УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ (@uafukraine)