П'ять голів. Ірландія завдала поразки Латвії у товариському матчі

sport.ua

22 березня у Дубліні у товариському матчі збірна Ірландії перемогла збірну Латвії з рахунком 3:2. Вже на 20-й хвилині господарі поля вели в рахунку 2:0 завдяки голам Евана Фергюсона та Каллума О'Дауда. Проте до перерви гості встигли зрівняти рахунок (2:2). У латвійської збірної голами відзначилися Робертс Улдрікіс та Артур Зюзін. Ірландія забила переможний м'яч у другому таймі зусиллями Чідозі Огбене. У матчах відбору до Євро-2024 Ірландія 27 березня зіграє з Францією, а на день пізніше Латвія проведе матч з Уельсом. Товариський матч 22 березня, Дублін, стадіон «Авіва» Ірландія – Латвія – 3:2 Голи: Каллум О'Дауда, 6, Еван Фергюсон, 17, Чідозі Огбене, 65 – Робертс Улдрікіс, 33, Артур Зюзін, 45+1.