Руслан Маліновський висловився про фіаско Марселя у матчі Ліги 1 проти Ніцци

theageoffootball.com

Український півзахисник Марселя Руслан Маліновський висловився про поразку від Ніцци (1:3) у матчі 22-го туру чемпіонату Франції. У цьому поєдинку українець вийшов на заміну після перерви та на 60-й хвилині відзначився дебютним голом у складі французького клубу, скоротивши відставання в рахунку, проте пізніше його команда пропустила ще й третій м’яч. “Ми повернемося сильнішими. Вперед, Марсель!” – написав український хавбек у Twitter. Зазначимо, що поєдинок проти Ніцци став для Маліновського шостим у складі французької команди після переходу в січні з Аталанти. Наразі Марсель із 46 очками посідає друге місце в турнірній таблиці Ліги 1, відстаючи від лідируючого ПСЖ на вісім балів.