Футбол на снігу. Дві Ниви виграли у першому турі Зимового кубка ПФЛ

Перший тур Зимового кубку ПФЛ закрився двома матчами у неділю, 5 лютого. Вінницька «Нива» приймала вдома «Окко» з Харкова і на досвіді здобула перемогу. Якщо у першому таймі команди не зуміли забити, то по перерві гравці «Ниви» свого досягли. Спочатку Загорулько на 55-й хвилині був спритнішим за своїх візаві на другому поверсі (1:0). А за дві хвилини Швець вдало скористався передачею Страшкевича і з кута штрафної поставив остаточну крапку в матчі (2:0). У другому матчі «Дружба» з Мирівки на стадіоні Колос приймала «Ниву» Бузова. Цей матч видався досить драматичним. Уже на старті поєдинку господарі зуміли відзначитися двічі, однак Головатенко, Семенець та двічі Євпак своїми голами здобули вольову перемогу для «Ниви» (4:2). Також в першому турі 4 лютого «Лівий Берег» мінімально обіграв «Чайку» (1:0), а Кремінь цього туру відпочивав. Таким чином вінницька «Нива», «Лівий Берег» та «Нива» з Бузової з перемогами у першому турі очолюють турнірну таблицю. Зимовий кубок ПФЛ 2023 1 тур Кремінь пропустив 1-й тур 2-й тур, 11 лютого (базовий день) Нива Вінниця пропустить 2-й тур Турнірна таблиця Дружба Мирівка – Нива Бузова – 2:4 Нива Вінниця – Окко Харків – 2:0