ВІДЕО. ФЕЙЛ ДНЯ. Історичний автогол у Німеччині. Гравець забив з 48 метрів!

У вівторок, 31 грудня, відбувся матч 1/8 фіналу Кубка Німеччини з футболу між «Падерборном» та «Штутгартом». На 4-й хвилині зустрічі захисник «Штутгарта» Константінос Мавропанос розвернувся і віддав назад передачу своєму голкіперу – Флоріану Мюллеру. Однак пас виявився не найслабшим і далеко не найточнішим. Як підсумок – м'яч із 48-ми метрів закотився у ворота. Саме цей автогол став рекордним в історії Кубка Німеччини, оскільки був забитий із найбільшої відстані. Проте такий казус не завадив «Штутгарту» обіграти своїх суперників. Матч завершився з рахунком 2:1 і «шваби» вийшли до чвертьфіналу кубка. ВІДЕО. ФЕЙЛ ДНЯ. Історичний автогол у Німеччині. Гравець забив із 48 метрів!