Фантастичний гол Вівчаренка врятував Динамо від фіаско у грі з Аустрією Лустенау (Відео)

theageoffootball.com

У вівторок, 31 січня, відбувся контрольний поєдинок київського “Динамо” в рамках зимового тренувального збору, який підопічні Мірчі Луческу проводять в Туреччині. Суперником українського колективу був футбольний клуб “Аустрія Лустенау” з Австрії. Гра завершилася внічию з рахунком 2:2. Перший тайм зустрічі завершився перемогою австрійського клубу-два голи забив нападник “Аустрії” Лукас Фрідрікас. У другому таймі підопічні Мірчі Луческу змогли зробити камбек і відіграли два м’ячі. Голами у складі “біло-синіх” відзначилися Денис Попов на 51-й хвилині і Костянтин Вівчаренко – на 60-й. “Динамо” – “Аустрія Лустенау” – 2:2 Голи: Попов, 51, Вівчаренко, 60 – Фрідрікас, 27, 34 “Динамо” (перший тайм): Нещерет, Караваєв, Бурда, Сирота, Дубінчак, Сидорчук, Шепелєв, Лонвейк, Діалло, Волошин, Пономаренко “Динамо” (другий тайм): Нещерет, Овчаренко, Боль, Попов, Тимчик, Андрієвський, Шепелєв, Яцик, Царенко, Гармаш, Беніто (Кремчанін, 77) Відео голу Вівчаренка: Огляд матчу: Це був третій матч “Динамо” в рамках тренувального збору в Туреччині. У першій грі кияни з розгромним рахунком програли австрійському “Рапіду” (0:4), а в другому поступилися словенському “Марібору” (0:2). На зборах у Туреччині “біло-сині” зіграють ще два контрольні матчі: проти “Лудогорця” 3 лютого і проти “Шкендії” – 6 лютого. Нагадаємо, першу частину сезону УПЛ “Динамо” завершило на третій позиції в турнірній таблиці. “Біло-сині” заробили 30 очок за 15 матчів. Свій наступний офіційний матч команда Мірчі Луческу зіграє в рамках чемпіонату України проти “Інгульця”. Базовий день туру – 4 березня.