АЛЛЕГРІ: «Такого першого тайму ми ще не мали»

Головний тренер туринського «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі прокоментував поразку підопічних у грі з «Монцею» (0:2). «Такого [поганого] першого тайму ми ще не мали, і це має змусити нас задуматися. Другий тайм пройшов краще, але потрібно дивитися саме на першу половину матчу – ми всі несемо відповідальність за таку гру. Ми пропустили 10 голів та набрали одне очко у трьох матчах. Ми забивали голи з легкістю, що обеззброює, а зараз нам забивають занадто легко, і над цим потрібно працювати. Місце у турнірній таблиці? Я завжди говорю, що ми набрали 38 очок, але їх у нас 23, і ми маємо розуміти це. Над цим треба працювати. Кожен матч важливий, бо інакше можна потрапити у вир і не вибратися з нього. Те, що сталося в останніх матчах, більше не має повторюватися», – розповів Аллегрі. «Ювентус», який позбавлений 15 очок у зв'язку із звинуваченнями у фінансових махінаціях, посідає 13-те місце у турнірній таблиці Серії А, маючи 23 пункти.