Соболь дебютував за Страсбург, його команда програла Тулузі

Відбувся матч 20-го туру чемпіонату Франції, в якому «Тулуза» на виїзді обіграла «Страсбург». Новачок господарів Едуард Соболь дебютував у цьому матчі, вийшовши на поле з перших хвилин. На 65-й хвилині українця замінив досвідчений француз Дімітрі Льєнар. «Страсбург» забив у середині першого тайму, але гості відповіли двома м'ячами і у підсумку святкували перемогу. Зазначимо, що «Страсбург» знаходиться в зоні вильоту, «Тулуза» - у середині таблиці. Чемпіонат Франції. 20-й тур «Страсбург» – «Тулуза» – 1:2Голи: Гамейро (20), Даллінга (25, 51).