Брайтон Де Дзербі вибив Ліверпуль із Кубку Англії

sport.ua

Відбувся матч четвертого раунду Кубку Англії, в якому «Брайтон» приймав «Ліверпуль». Гості відкрили рахунок на 30-й хвилині, але господарі зуміли відіграти ще до перерви. У компенсований час зустрічі команда Роберто де Дзербі вирвала перемогу, уникнувши перегравання. Відзначився японський півзахисник Каору Мітома. Зазначимо, що 14 січня «Брайтон» обіграв «Ліверпуль» і в чемпіонаті. Тоді зустріч на «Амекс Стедіум» завершилася з рахунком 3:0. Жеребкування п'ятого раунду Кубка Англії відбудеться 30 січня. Кубок Англії. 1/16 фіналу «Брайтон» – «Ліверпуль» – 2:1 Данк (39), Мітома (90+2) – Еліотт (30).