Київ-Баскет поступився. Галичина та БІПА виграли на старті бабла у Луцьку

Політехніка-Галичина здобула перемогу в першому матчі баблу в Луцьку, здолавши Київ-Баскет з рахунком 80:71. Кияни виграли першу половину за рахунок швидкого баскетболу та агресивнішого баскетболу. Але після великої перерви команді Ярослава Зубрицького вдалося нав’язати супернику свою гру, краще захиститися та покращити відсоток релізації триочкових. Вчасно додав лідер команди Михайло Горобченко, який отримав солідну підтримку від гравців передньої лінії Владлена Бережного та Олега Станішевського. Команди обмінялись ривками в другій половині, але останнє слово було за львів’янами, які програючи по ходу гри 13 очок, виграли матч з рахунком 80:71. У складі переможців найкращим став Михайло Горобченко, у якого 23 очка, 8 підбирань та 6 передач (РЕ 28). Політехніка здобула 7 перемогу в 14 матчах сезону, а Київ-Баскет зазнав 5 поразки в 16 зустрічах чемпіонату. БІПА здобула видовищну перемогу над Старим Луцьком в матчі першого дня баблу Суперліги в Луцьку. Цікава гра з великою кількістю хайлайтів завершилась перемогою команди з одеської області 83:75. Перша чверть вийшла рівною, але завдяки більш вдалій кінцівці БІПА отримала перевагу +7. В другій чверті перевага БІПИ була вже 13 очок і хоча в середині чверті господарі скоротили відставання до мінімуму, на велику перерву команди пішли за переваги одеситів +10. Провальний початок третьої чверті від Старого Луцька коштував команді Володимира Журжія відставання в 21 очко, але, здається, в цей час гравці БІПИ вирішили, що доля матчу вирішена. Але з цим не були згодні гравці Старого Луцька – до перерви вони скоротили відставання до 12 очок, а в середині четвертої чверті рахунок був вже 68:65. В цей момент гравці БІПИ зібрались, одразу повернули собі двозначну перевагу і довели матч до перемоги. Був високий відсоток дальніх влучань у БІПИ (11 з 17 або 64%), перевагу одеситів під своїми кільцем 30–13. Найкращим гравцем матчу став Олександр Рябчук, який до 24 очок додав 7 підбирань та 3 передачі. Скориставшись поразкою Київ-Баскета, БІПА закріпилась на другому місці турнірної таблиці, тоді як Старий Луцьк залишається сьомим. Завтра, 28 січня, БІПА зіграє з Київ-Баскетом, а Старий Луцьк проведе матч проти Прикарпаття-Говерли. Суперліга. Регулярний чемпіонат Луцьк, ОДЮСШ Політехніка-Галичина – Київ-Баскет – 80:71 (15:26, 16:13, 22:15, 22:17) Політехніка-Галичина: Горобченко 23 + 8 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення - 5 втрат, Бережний 15 + 6 підбирань + 3 перехоплення - 4 втрати, Федчук 11 + 7 передач, Тіщенко 7 + 3 передачі, Крамар 3 — старт, Станішевський 19 + 7 підбирань, Кич 2, Бартоломеєв 0 Київ-Баскет: Мусієнко 16, Кісільчук 15 + 3 передачі, Дубоненко 12 + 3 передачі, Заплотинський 9 + 13 підбирань + 3 блок-шота + 2 перехоплення, Новіков 7 + 10 підбирань — старт, Кінгсбі 6 + 6 передач + 3 перехоплення - 5 втрат, Юрченко 6, Кошеватський 0 БІПА – Старий Луцьк– 83:75 (27:20, 23:20, 13:11, 20:24) БІПА: Ткаченко 13, Каабцюра 9 + 8 підбирань, Рябчук 24 + 7 підбирань, Кадигроб 12 + 5 підбирань, Кобець 4 + 6 передач – 5 втрат – старт; Шашков 9, Конєв 4, Унгурян 4, Николенко 2, Товкач 2 Старий Луцьк: Коцько 7, Є. Коровяков 14 + 5 підбирань, Дейна 8, Рудаков 5, Панфілов 11 – старт; Прозапас 17, Бедлінський 7 + 5 підбирань, Марків 4, Горковенко 2, Алтухов 0, О. Коровяков 0