Реал – Атлетіко – 3:1 (д.ч.) Мадридська заруба у Кубку. Відео голів і огляд

У чвертьфінальному матчі Кубка Іспанії «Реал» у мадридському дербі переграв «Атлетіко» з рахунком 3:1 в додатковий час. На 19-й хвилині Альваро Мората відкрив рахунок для гостей. Бразилець Родріго на 79-й хвилині зрівняв рахунок, і були призначені екстратайми. Захисник «Атлетико» Стефан Савич був вилучений із поля, і Карім Бензема вивів «Реал» уперед. Вінісіус Жуніор поставив крапку на останній хвилині овертайму. У півфінали Кубка Іспанії вийшли «Реал», «Барселона», «Осасуна» та «Атлетік» Б. Кубок Іспанії. 1/4 фіналу, 26 січня Реал – Атлетіко – 3:1 (д.ч.) Голи: Родріго, 79, Бензема, 104, Вінісіус Жуніор, 120 – Мората, 19. Відеоогляд матчу