Аль-Айн Реброва з Ярмоленком розгромив суперника на старті Кубка Президента

У четвер, 8 грудня, відбувся матч 1/16 фіналу Кубка Президента між «Аль-Айном», який тренує українець Сергій Ребров, та ФК «Аль-Фуджайра». Гра завершилася розгромом від підопічних Реброва з рахунком 4:0. З перших хвилин на полі з'явився вінгер збірної України з футболу Андрій Яромоленко. Він провів 68 хвилин, після чого його замінили на Жонатана Сантоса. Рахунок у матчі відкрив на 45+2 хвилині гри завдяки голу форварда Коджі Лаби. У другому таймі дублем відзначився Кайо Канедо, а жирну крапку у грі поставив бразильський нападник Ерік на 87-й хвилині. З ким зіграє «Аль-Айн» у наступному раунді Кубка наразі невідомо. Кубок президента. 1/16 фіналу «Аль-Айн» – «Аль-Фуджайра» – 4:0 Голи: Лаба, 45+2, Канедо, 75, 84, Ерік, 87 Публикация от Al Ain FC | نادي العين (@alainfcae)