Контіолагті-2022. Гаузер виграла спринт, українки не потрапили до топ-50

У фінському Контіолахті в рамках першого етапу Кубка світу відбулися жіночі спринтерські перегони. Українським біатлоністкам не вдалося забігти навіть до топ-50. Анна Кривонос та Дар'я Блашко ледве кваліфікувалися до гонки переслідування, посівши 54 та 60 місця. Олена Білосюк, як і подруги по команді, припустилася лише однієї помилки на стрільбі, але бігла ще повільніше і опинилася на 61-му рядку підсумкового протоколу. Ще одна українка Ірина Петренко не вийшла на старт. Виграла гонку австрійка Ліза-Тереза Гаузер, друге місце з промахом у пасиві посіла італійка Ліза Віттоцці, а бронзовою призеркою стала шведка Лінн Перссон. Результати гонки: 1. Ліза-Тереза Гаузер (0+0) 20:39,52. Ліза Віттоцці (1+0) +17,33. Лінн Перссон (0+0) +24,2...54. Анна Кривонос (0+1) +1:54,060. Дар'я Блашко (1+0) +2:07,161. Олена Білосюк (1+0) +2:08,3DNS. Ірина Петренко Біатлонний сезон-2022/23: розклад, анонси, трансляції, результати